Pristatymo sąlygos

Tik dienomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos Respublikos įstatymai.

www.tinto.lt stengiasi užsakymą įvykdyti kaip galima greičiau, tačiau paprastai, užsakius iki 15:00 val., prekės pristatomos kitą darbo dieną (išskirtiniais atvejais Vilniaus mieste prekės gali būti pristatytos ir tą pačią dieną).

www.tinto.lt prekybos vieta yra Savanorių pr. 65A, Vilniuje. Čia, iš anksto suderintu laiku nuo 10:00 iki 20:00 val., galima atsiimti internetu užsakytas prekes.

Pirkėjui pageidaujant papildomai suteikiama pristatymo paslauga. Pristatymas galimas bet kuriuo adresu visoje Lietuvos Respublikos.

Standartiškai prekės pristatomos darbo dienomis 8:00–17:00. Prieš atvykdamas kurjeris paskambina pirkėjui ir suderina tikslesnį laiką.

Pageidaujant skubaus pristatymo, pristatymo savaitgalį ar kitų nestandartinių sąlygų, reikia susisiekti tiesiogiai su www.tinto.lt administratoriumi tel. +370 613 01661

  • Atsiėmimas www.tinto.lt buveinėje darbo dienomis ir savaitgaliais suderintu laiku nuo 10:00 iki 20:00 ir tik dienomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos Respublikos įstatymai.  – NEMOKAMAI
  • Pristatymo paslauga darbo dienomis bet kuriuo adresu Vilniuje, perkant už 50 eurų ir daugiau –NEMOKAMAI
  • Pristatymo paslauga darbo dienomis bet kuriuo adresu Lietuvoje, perkant mažiau nei už 50 eurų pristatymas – NEMOKAMAI
  • Skubus pristatymas Vilniuje per 1–3 valandas nuo užsakymo gavimo ir apmokėjimo – 5 Eur.

Pateikiamos prekės yra skirtos tik asmenims nuo 18 metų. Todėl užsakymo metu pirkėjas privalo nurodyti savo amžių. Jei prekes atsiims kitas asmuo, privaloma komentare pateikti atsiimančio asmens vardą, pavardę, gimimo datą bei telefono numerį. Registruoti vartotojai gali šiuos duomenis pateikti savo profilyje sukurdami papildomą pristatymo adresą.

Atsiimdamas prekes pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o pardavėjas ar kurjeris turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad prekes atsiimančio asmens duomenys sutampa su pateiktais pirkimo metu. Jei duomenys nesutampa, pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti www.tinto.lt žalą, patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo ar netinkamo kitų šių taisyklių sąlygų vykdymo.

Kokybės garantija

www.tinto.lt garantuoja prekių kokybę. Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, www.tinto.lt įsipareigoja prekę pakeisti. www.tinto.lt neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų laikymo ar naudojimo.

Registruoti lankytojai

www.tinto.lt rekomenduoja pirkėjams prisiregistruoti. Prisiregistravę lankytojai gali išsaugoti savo duomenis, kad nereikėtų kiekvieną kartą perkant duomenų pateikti iš naujo. Papildomai prisijungę lankytojai gali išsaugoti patikusias prekes ateičiai, matyti savo pirkimų istoriją ir atlikti pakartotinius užsakymus. Užsiregistravę lankytojai taip pat gauna naujausius www.tinto.lt pasiūlymus, rekomendacijas, gali naudotis specialiomis registruotų pirkėjų sąlygomis bei gauti asmeninius specialius pasiūlymus.

Privatumo politika

www.tinto.lt gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Lankytojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiais tikslais:

  • apdoroti prekių užsakymus;
  • išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
  • vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
  • spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
  • tiesioginės rinkodaros tikslais.