Naudojimosi sąlygos

Internetinė parduotuvė www.tinto.lt yra skirta tik asmenims nuo 20 metų. Svetainės lankytojai patvirtina, kad jiems yra 20 metų ir prisiima už tai visą atsakomybę.

Įmonei MB „Vyno fortas“ priklausanti internetinė parduotuvė www.tinto.lt, visus aprašymus pateikia tiesiogiai iš vyndarių. Aprašymai yra koreguojami atsižvelgiant į derliaus metus ar kitas sąlygas. Pirkėjo įspūdžiai gali skirtis nuo pateikto aprašymo, www.tinto.lt neprisiima atsakomybės dėl tokių neatitikimų. Vyno pagaminimo metai yra nurodyti prekės aprašyme ir nebūtinai sutampa su pagaminimo data matoma prekės paveikslėlyje. Pateiktos prekių ir paslaugų kainos galioja dabartiniu momentu, tačiau www.tinto.lt pasilieka teisę keisti aprašymus bei kainas be atskiro įspėjimo.

Internetinėje parduotuvėje www.tinto.lt lankytojai gali išsirinkti prekes ir suformuoti užsakymą. Pirkėjai privalo užpildyti visą privalomą informaciją užsakymo puslapyje.

Pirkti prekes galima neprisijungus, tačiau registruotiems lankytojams nebereikia iš naujo pildyti pirkėjo informacijos.

  • Grynais pinigais arba banko kortele, atsiimant prekes www.tinto.lt buveinėje adresu Savanorių pr. 65A, Vilniuje, iš anksto suderintu laiku nuo 10:00 iki 20:00 val.
  • Elektronine bankininkyste, pasirinkus tiesioginę nuorodą į savo banką per „Paysera“ mokėjimų sistemą.
  • Užsakymą pateikti pirkėjas gali bet kokiu metu, tačiau pardavimas įvyksta www.tinto.lt patvirtinus užsakymą ir išrašius sąskaitą tik darbo dienomis nuo 10:00 iki 20:00 val. (tik darbo dienomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos Respublikos įstatymai).