Tik dienomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos respublikos įstatymai.

www.tinto.lt stengiasi užsakymą įvykdyti kaip galima greičiau, tačiau paprastai, užsakius iki 15:00 val., prekės pristatomos sekančią darbo dieną. (Išskirtinais atvejais Vilniaus mieste prekės gali būti pristatytos ir tą pačią dieną).

www.tinto.lt prekybos vieta yra adresu Savanorių pr. 65A, Vilniuje. Čia, iš anksto suderintu laiką nuo 10:00 iki 20:00 val., galima atsiimti internetu užsakytas prekes.

Pirkėjui pageidaujant papildomai suteikiama pristatymo paslauga. Pristatymas galimas bet kuriuo adresu visoje Lietuvos respublikos teritorijoje nuo 8:00 iki 22:00 val.

Standartiškai prekės pristatomos darbo dienomis 8:00 – 17:00. Prieš atvykdamas kurjeris paskambina pirkėjui ir susiderina tikslesnį laiką.

Pageidaujant skubaus pristatymo, pristatymo savaitgalį ar kitų nestandartinių sąlygų, reikia susisiekti tiesiogiai su www.tinto.lt administratoriumi numeriu: +370 671 75499

Atsiėmimas www.tinto.lt buveinėje I-VII suderintu laiku nuo 10:00 iki 20:00 val. ir tik dienomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos respublikos įstatymai. – NEMOKAMAI.


  • Pristatymo paslauga darbo dienomis bet kuriuo adresu Vilniuje, perkant už 60 eurų ir daugiau – NEMOKAMAI
  • Pristatymo paslauga darbo dienomis bet kuriuo adresu Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, perkant už 80 eurų ir daugiau –NEMOKAMAI
  • Pristatymas darbo dienomis bet kuriuo adresu Kuršių Nerijoje arba skubus pristatymas, pristatymas savaitgalį ar kitos specifinės sąlygos, visoje Lietuvoje – kaina sutartinė.
  • Skubus pristatymas Vilniuje per 1-3 valandas nuo užsakymo gavimo ir apmokėjimo – 2,9 Eurų. Šiuo metu galioja akcija: Perkant bent 3 butelius vyno –PRISTATYMAS NEMOKAMAS.

Pateikiamos prekės yra skirtos tik asmenims nuo 18 metų. Todėl užsakymo metu pirkėjas privalo įvesti savo gimimo datą. Jei prekes atsiims kitas asmuo, privaloma komentare pateikti atsiimančio asmens vardą, pavardę, gimimo datą bei telefono numerį. Registruoti vartotojai gali šiuos duomenis suvesti savo profilyje sukurdami papildomą pristatymo adresą.

Atsiimant prekes pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o pardavėjas ar kurjeris turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad prekes atsiimančio asmens duomenys sutampa su įvestais pirkimo metu. Jei duomenys nesutampa, pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti www.tinto.lt žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, ar šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.

Kokybės garantija

Tinto.lt garantuoja prekių kokybę. Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, tinto.lt įsipareigoja prekę pakeisti.tinto.lt neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų laikymo ar naudojimo.

Registruoti lankytojai

Tinto.lt rekomenduoja pirkėjams prisiregistruoti. Prisiregistravę lankytojai gali išsaugoti savo duomenis, kad nereikėtų kiekvieną kartą perkant duomenų suvedinėti iš naujo. Papildomai prisijungę lankytojai gali išsaugoti patikusias prekes ateičiai, matyti savo pirkimų istoriją ir atlikti pakartotinius užsakymus. Užsiregistravę lankytojai taip pat gauna naujausius tinto.lt pasiūlymus, rekomendacijas, gali naudotis specialiomis registruotų pirkėjų sąlygomis, bei gauti asmeninius specialius pasiūlymus.

Tinto.lt gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Lankytojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:


  • apdoroti prekių užsakymus;
  • išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
  • vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
  • spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
  • tiesioginės rinkodaros tikslais.

Ar Jums yra 20 metų?